Išskirtinė itališka kava tikriems kavomanams

Grand Caffe Garibaldi

Kiekvienas kavos gurkšnis

skirtas tam, kad juo mėgautumėtės. Visai nesvarbu ar tai būtų pietūs su draugais ar kolegomis, lėtas rytas namuose, ar paprasčiausiai laikas tik Jums vieniems – išskirtinio skonio kokybiška itališka GRAN CAFFE GARIBALDI kava kuriama taip, kad gardus būtų kiekvienas jos gurkšnis.

Ideali kavos pupelė

Mes tiesiogiai atrenkame geriausias kavos pupelių rūšis (šiuo metu jų registruotų turime kone 30) iš sertifikuotų kavos plantacijų, esančių net 17 skirtingų šalių.

Specialus mišinys

Mūsų laboratorijoje kuriamas išskirtinis kavos pupelių mišinys (jų savo kolekcijoje turime net 80), pritaikytas siekiamam kavos skoniui / aromatui išgauti. Tik taip galime užtikrinti, kad reikiamam klientui / rinkai bus pagaminta visus lūkesčius atitinkanti ir nekintančio charakterio kava.

Tinkamas skrudinimas

Ilgametė skirtingų kavos pupelių mišinių skrudinimo patirtis itin svarbi mūsų kavos gamyboje, įgalinanti dar labiau išryškinti aromatines ir organoleptines kavos savybes.

Tobulas malimas

Naudojami kavos malimo kriterijai nustatyti ilgalaikių bandymų dėka ir parenkami atskirai kiekvienam kavos mišiniui. Šis etapas taip pat neatsiejamas ir kavos kapsulių gamyboje, nes būtent jo metu parenkama tinkama granuliometrija, įgalinanti išsaugoti visas norimas skonines ir aromatines kavos savybes.

Itališka GRAND CAFFE GARIBALDI

kava gaminama laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų: nuo kruopštaus žalių, dar neapdorotų, pupelių derliaus atrinkimo iš sertifikuotų kavos plantacijų, sukaupto ilgamečio „know-how“ panaudojimo, kuriant išskirtinius skirtingų kavų pupelių mišinius, tobulo skrudinimo ir malimo būdo parinkimo iki garuojančios kavos puodelio Jūsų rankose. Kiekvienas kavos gamybos etapas yra nuolat stebimas, taip užtikrinant išskirtinį itališkos kavos skonį, vertinamą visame pasaulyje.

GRAND CAFFE GARIBALDI kavos mišiniai

pilni gyvybingumo, sužadinančio pačius maloniausius pojūčius širdyse tų, kas šia kava mėgaujasi. Visai nesvarbu kokią kavą mėgstate – lengvai, vidutiniškai ar tamsiai skrudintą; pagamintą iš kavos pupelių, maltos kavos, kavos kapsulių ar pagalvėlių – bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje palepinkite save išskirtine itališka kava GRAN CAFFE GARIBALDI.

GRAND CAFFE GARIBALDI kava

Kavos pupelės (9)

Kavos pagalvėlės (6)

Kavos kapsulės (43)